Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Tarptautinė ekonomika>Euro įvedimo problemos Vokietijoje, Prancūzijoje ir kitose Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Euro įvedimo situacija ir galimybės Baltijos valstybėse

Euro įvedimo problemos Vokietijoje, Prancūzijoje ir kitose Europos Sąjungos (ES) valstybėse. Euro įvedimo situacija ir galimybės Baltijos valstybėse

  
 
 
1234567891011121314151617181920
Aprašymas

Įvadas. Euro įvedimo problemos Europos Sąjungos (ES) šalyse. Problemos, susijusios su euro įvedimu Vokietijoje. Problemos, susijusios su euro įvedimu Prancūzijoje. Euro įvedimo situacija ir galimybės Baltijos šalyse. Euro įvedimo situacija ir galimybės Latvijoje. Euro įvedimo situacija ir galimybės Estijoje. Euro įvedimo situacija ir galimybės Lietuvoje. Išvados.

Ištrauka

Darbo aktualumas. Dabar Europos verslo visuomenė plėtoja savo veiklą visiškai naujoje ekonominėje aplinkoje. 1988 m. birželio mėn. Europos Sąjungos Vadovų Taryba patvirtino siekį nuosekliai sukurti Ekonominę ir pinigų sąjungą (EPS). Jau Euro įvedimo planuose vyravo nuomonė, jog bendros valiutos įvedimas ne tik sąlygos stabilumą EPS viduje, bet sukurs platesnę ekonominio ir valiutinio stabilumo zoną už EPS ribų.
Sėkmingas euro įvedimas – vienas didžiausių laimėjimų šiuolaikinėje Europos ekonomikos istorijoje. Euras tapo antrąją pagal svarbą valiuta pasaulyje. Jis vis dažniau naudojamas tarptautiniams mokėjimams ir (kaip ir doleris) yra rezervinė valiuta.
Darbo objektas. Euro įvedimo problemos Vokietijoje, Prancūzijoje ir kitose ES valstybėse. Euro įvedimo situacija ir galimybės Baltijos valstybėse.
Darbo tikslas. Išanalizuoti euro įvedimą Baltijos šalyse, šios valiutos pasekmes, naudą bei grėsmę, taip pat, pokyčius šalyse, tapus euro zonos narėmis. Palyginti trijų Baltijos šalių ekonominę padėtį bei pažangą, norint įsivesti eurą trijose šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Taip pat, aptarti euro įvedimo problemas nagrinėjamose Europos Sąjungos šalyse. Apžvelgti vykusius pokyčius bei vyravusias tendencijas bendros valiutos įvedimo eigoje.
Darbo uždaviniai:
1. Atlikti naujos valiutos įvedimo eigos apžvalgą nagrinėjamose Europos sąjungos šalyse.
2. Išanalizuoti bendros valiutos įvedimo problemas.
3. Aptarti euro įvedimo galimybes ir situaciją Baltijos šalyse.
4. Nusakyti euro įvedimo privalumus bei trūkumus.
Darbo metodai:
1. Mokslinės literatūros analizė;
2. Statistiniai metodai ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2008-10-28
DalykasTarptautinės ekonomikos kursinis darbas
KategorijaEkonomika >  Tarptautinė ekonomika
TipasKursiniai darbai
Apimtis18 puslapių 
Literatūros šaltiniai23
Dydis44.75 KB
Autoriussimona
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2008 m
Klasė/kursas5
Mokytojas/DėstytojasAsist. J. Marcišauskienė
Švietimo institucijaŠiaulių Universitetas
FakultetasSocialinių mokslų fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Euro ivedimo problemos Vokietijoje Prancuzijoje ir kitose Europos Sajungos (ES) valstybese. Euro ivedimo situacija ir galimybes Baltijos valstybese [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 18 puslapių 
  • Šiaulių Universitetas / 5 Klasė/kursas
  • Asist. J. Marcišauskienė
  • 2008 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+2
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą