Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Tarptautinė ekonomika>Verslas ir ekonomika naujoje Europoje. Europos Sąjungos (ES) ekonominė politika

Verslas ir ekonomika naujoje Europoje. Europos Sąjungos (ES) ekonominė politika

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Aprašymas

Įvadas. Europos sąjungos istorija. Europos Sąjungos (ES) bendroji rinka. Europos Sąjungos (ES) keturios laisvės. Europos Sąjungos (ES) bendroji politika. Europos centrinis bankas. Europos Sąjungos (ES) vieninga pinigų politika. Lietuva ir Europos sąjunga. Europos sąjungos ekonomika. Europos sąjungos biudžetas. Europos Sąjungos (ES) importas ir eksportas. Bendroji Europos Sąjungos užsienio ir saugumo politika. Išvados.

Ištrauka

• Kursinio darbo tyrimo objektas – verslas ir ekonomika Naujoje Europoje bei jos ekonominė politika.
• Kursinio darbo tyrimo tikslas yra pateikti išsamią, svarbią ir naudingą informaciją
apie Europos Sąjungos istoriją, bendrąją rinką, bendrąsias rinkos laisves, bendrąjį vidaus produktą (BVP) bei išnagrinėti Europos Sąjungos verslo politikos ekonomines, socialines ir teisines ypatybes, taip pat įvertinti ES ir Lietuvos santykių įtaką verslui bei ekonomikai. Reikia nustatyti, nuo ko priklauso šalies ekonomikos augimas ir ką reikia daryti, kad būtų pasiekti užsibrėžti tikslai ir kaip pasiekti aukštą gyvenimo lygį.
Pirmoje mano kursinio darbo dalyje aptarsiu istorinę ES raidą, pateiksiu informaciją apie ES valdžią bei apie ES bendrosios rinkos raidą, bendrąsias rinkos laisves, bendrą Europos Sąjungos politiką, centrinį banką ir vieningą pinigų politiką.
Antroje kursinio darbo dalyje trumpai apžvelgsiu Europos Sąjungos ir Lietuvos ryšį bei išanalizuosiu kokią didelę įtaką turi Europos Sąjunga Lietuvai.
Trečioje kursinio darbo dalyje panagrinėsiu Europos Sąjungos ekonomiką, pagrindinius ekonominius rodiklius, kuriuos palyginsiu su Lietuvos rodikliais, dabartinę situaciją, bei bendrąją ES užsienio ir saugumo politiką. Taip pat pateiksiu informaciją apie ES importą ir eksportą bei politikų ir ekonomistų prognozes.
Kas yra Europos Sąjunga?
Europos Sąjunga - tai Europos valstybių asociacija, siekianti platesnės ir gilesnės ekonominės bei politinės joje dalyvaujančių šalių integracijos. Šiandien Europos Sąjunga yra didžiausia pasaulyje tarptautinė organizacija, apimanti 3.9 mln. kv. kilometrų, vienijanti 27 valstybes ir 455 milijonus gyventojų. Tai valstybių asociacija, siekianti glaudesnės ekonominės ir politinės integracijos vardan savo piliečių gerbūvio užtikrinimo, taikos ir stabilumo Europoje. ES valstybės narės: ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2009-10-23
DalykasTarptautinės ekonomikos kursinis darbas
KategorijaEkonomika >  Tarptautinė ekonomika
TipasKursiniai darbai
Apimtis28 puslapiai 
Literatūros šaltiniai22 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis280.65 KB
AutoriusKarina
Viso autoriaus darbų8 darbai
Metai2009 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasKristina Kalašinskaitė
Švietimo institucijaVilniaus Gedimino Technikos Universitetas
FakultetasVerslo vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Verslas ir ekonomika naujoje Europoje. Europos Sajungos (ES) ekonomine politika [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 28 puslapiai 
  • Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas / 2 Klasė/kursas
  • Kristina Kalašinskaitė
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą