Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Tarptautinė ekonomika>Tarptautinis žmogiškųjų išteklių valdymas. Mokymo būdai

Tarptautinis žmogiškųjų išteklių valdymas. Mokymo būdai

  
 
 
123456789101112131415161718192021222324252627
Aprašymas

Įvadas. Tikslas yra išsiaiškinti žmogiškųjų išteklių valdymo svarbą šiuolaikinėje tarptautinėje įmonėje, apžvelgiant žmogiškųjų išteklių valdymo subtilybes, užduotis, sudėtingumą bei kitus šios srities specifinius niuansus. Žmogiškųjų išteklių vadyba. Vystymosi istorija. Žmogiškųjų išteklių ir personalo vadybos skirtumai. Žmogiškųjų išteklių valdymo principai. Žmogiškųjų išteklių valdymo požiūriai. Žmogiškųjų išteklių valdmo tikslai. Žmogiškųjų išteklių valdymo procesas. Žmogiškųjų išteklių planavimas. Tarptautinė žmogiškųjų išteklių vadyba. Požiūris į žmogiškųjų išteklių valdymą Lietuvos organizacijose. Žmogiškųjų išteklių vadyba tarptautinėje aplinkoje. Darbuotojų kategorijos. Skirtumai tarp vietinės ir tarptautinės žmogiškųjų išteklių vadybos. Pagrindinės užduotys tarptautiniame žmogiškųjų išteklių valdyme. Tarptautinė darbuotojų politika. Mokymasis – naujų žinių įsisavinimas. UAB "Eurolitcar" analizė. Informacija apie įmonę. Organizacinė valdymo struktūra. Įmonės žmogiškųjų išteklių valdymas. Išvados. Priedai (3).

Ištrauka

Darbo kokybė bei efektyvumas yra vienas didžiausių ginklų padedančių organizacijai kovoti aršiose konkurencinėse kovose. Prie kokybės bei darbo efektyvumo vystymo tiesiogiai prisideda įmonės darbuotojai, dėl to organizacijos vadovai stengiasi motyvuoti darbuotojus tinkamai atlikti jiems paskirtas užduotis. Kuriant motyvavimo bei skatinimo planus iškyla daug klausimų kaip pasiekti norimą rezultatą – priversti darbuotojus dirbti grasinant bausmėmis, o gal geriau skatinti teigiamomis priemonėmis? Kaip isirinkti tinakmą motyvavimą? Kokia strategiją pasirinkti geriausia? Būtent žmogiškųjų išteklių valdymas sprendžia šias iškilusias problemas. Tad įmonė norėdama sklandžiai vystyti savo veiklą turetų taikyti tinkamas žmogiškųjų išteklių vadybos strategijas. Išanalizuoti savo darbuotojų, kaip pilnaverčių organizaijos narių, poreikius, įsiklausyti į savo darbuotojus, skirti pakankamai dėmesio darbo aplinkai, nes tik darbuotojas dirbantis darbo vietoje, kurią supa teigiama atmosfera, parodys gerus ir vadovų lūkesčius atitinkančius rezultatus.
Mūsų darbo tikslas yra išsiaiškinti žmogiškųjų išteklių valdymo svarbą šiuolaikinėje tarptautinėje įmonėje, apžvelgiant žmogiškųjų išteklių valdymo subtilybes, užduotis, sudėtingumą bei kitus šios srities specifinius niuansus.

Žmogiškųjų išteklių vadybos raida yra skirstoma į keletą periodų. Šių etapų, etapams būdingų charakteristikų ar ypatumų analizę tikslinga vykdyti siekiant įsisavinti žmogiškųjų išteklių vadybos sampratą, vystymosi raidą bei kitimo tendencijas. Žmogiškųjų išteklių vystimosi raidos etapų analizė gali padėti apsisaugoti nuo praeityje pasitaikiusių klaidų, taip pat tai padėtų kontroliuoti organizacijos žmogiškųjų išteklių vadybos atitikimą moderniems principams.
Pirmasis periodas, dar kitaip vadinamas "Pre-industrinis periodas" XVII-XVIII a. Šio laikmečio žmogiškųjų išteklių vadybos principų bei metodų pritaikyti šiandieninių organizacijų veikloje yra neįmanoma, tiksliau sakant, šių metodų taikyti negalima. Šio periodo personalo vadybos nuostatos ir kokybė būtų visiškai nepriimtini dabar. Esminiai šio laikmečio vadybos bruožai yra nelankstumas, šališkumas, motyvacijos stoka, darbo našumas skatinamas prievarta o ne motyvavimu ir fizinės bausmės už pravaikštas, tinginiavimą ar darbo vengimą. Nepaisant šių neigiamų, yra išskiriami ir teigiami pre-industrinio periodo bruožai: šiuo laikmečiu atsirado socialinės apsaugos užuomazgos, buvo įteisintas reikalavimas įspėti darbuotoją apie planuojamą atleidimą iš anksto. ...

Rašto darbo duomenys
Tinklalapyje paskelbta2010-11-12
DalykasTarptautinės ekonomikos kursinis darbas
KategorijaEkonomika >  Tarptautinė ekonomika
TipasKursiniai darbai
Apimtis24 puslapiai 
Literatūros šaltiniai10
Dydis38.82 KB
AutoriusCRF
Viso autoriaus darbų5 darbai
Metai2009 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasL. Vasiliauskienė
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
FakultetasEkonomikos ir vadybos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Tarptautinis zmogiskuju istekliu valdymas. Mokymo budai [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 24 puslapiai 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • L. Vasiliauskienė
  • 2009 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
+1
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą