Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Tarptautinė ekonomika>Pinigų pervedimo operacijų galimybės fiziniams asmenims Lietuvoje

Pinigų pervedimo operacijų galimybės fiziniams asmenims Lietuvoje

  
 
 
123456789
Aprašymas

Anotacija. Įvadas. Lietuvoje registruotų bankų pinigų pervedimo operacijų įkainiai pinigus pervedant internetu. Lietuvoje registruotų bankų pinigų pervedimo operacijų įkainiai pinigus pervedant banko padaliniuose. Jeigu norite išsiųsti perlaidą. Jeigu norite atsiimti perlaidą. Išvados.

Ištrauka

Šio straipsnio tema aktuali yra tiems kurie ieško geriausio sprendimo kasdieniniuose darbuose, tokiuose, kaip pinigų pervedimai. Kiekvienas iš mūsų siekiame, kad pervedami pinigai nukeliautų pas gavėją - greitai, saugiai ir žinoma, kad patirtume kuo mažesnes administracines išlaidas dėl vykdomų operacijų. Taigi, šiame straipsnyje siekiama pateikti informaciją, apie tai, kokias galimybes pinigų pervedimo operacijoms turi fiziniai asmenys Lietuvoje. Trumpai aprašant ir paminint kiekvieno būdo teigiamus ir neigiamus aspektus bei pateikiant jų įkainius, kad kiekvienam iš mūsų būtų lengviau apsispresti, kuris vis dėlto būdas yra priimtinesnis bei finansiškai geresnis.
Įvadas
Lietuvoje, kaip ir daugelyje kitų ekonomiškai išsivysčiusių valstybių, kasdiena nenutrūkstamai vyksta pinigų pervedimo operacijos. Tai padaryti galima įvairiausiais būdais: internetu, nuėjus į banką, ar kreipiantis į įmonę, kuri tai atlieka. Tačiau kaip patogiau renkamės kiekvienas individualiai. Pasirinkome šią darbo temą, tam, kad išsiaiškinti kokias pinigų pervedimo operacijų galimybes Lietuvoje turi fiziniai asmenys, kiek tai kainuoja ir kaip išsirinkti kiekvienam, koks pinigų pervedimas yra geriausias būtent jam. Darbo tikslas: surinkti informaciją apie pinigų pervedimo operacijų galimybes Lietuvoje fiziniams asmenims. Darbo uždaviniai: supažindinti, koki yra pinigų pervedimo būdai Lietuvoje aptariant kiekvieno iš jų pliusus ir minusus bei pateikiant informaciją apie kiekvieno būdo įkainius.

Pirmasis būdas, kurį norėtume aptarti, tai pinigų pervedimas internetu. Kiekvienas žmogus, kuris turi elektroninės bankininkystės kortelę be didelio vargo gali pinigus pervesti bet kuriam kitam žmogui ar organizacijai, kuri turi sąskaitą banke. Tokie pervedimai gali vykti labai įvairiai. Fizinis asmuo gali pervesti pinigus į žmonių/ organizacijų sąskaitas, kurie naudojasi tokiu pat banku, kitokiu ar net užsienyje esančiu banku. Žinoma tokiu atveju skiriasi pervedimo tarifai, tačiau bet kuris bankas Lietuvoje suteikia tokias galimybes. Šio pervedimo pliusai: Pagrindinius teigiamus dalymus galima apibudinti trimis žodžiais: Lenga, greita ir patogus. Pirmasis žodis užtikrina operacijos nesudėtingumą, nes net ir net tai pirmą kartą darantis žmogus lengvai viską gali suprasti, todėl, kad yra iš anksto paruošta forma į kurią tereikia įrašyti pinigų gavėjo pavadinimą ar vardą, taip pat sąskaitos numerį, bei pervedamą sumą skaičiais ...

Rašto darbo duomenys
DalykasTarptautinės ekonomikos namų darbas
KategorijaEkonomika >  Tarptautinė ekonomika
TipasNamų darbai
Apimtis9 puslapiai 
Literatūros šaltiniai9
Dydis34.69 KB
AutoriusKISS4U
Viso autoriaus darbų11 darbų
Metai2012 m
Klasė/kursas2
Mokytojas/DėstytojasEduardas Freitakas
Švietimo institucijaKauno kolegija
FakultetasEkonomikos ir teisės fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word 2007 Pinigu pervedimo operaciju galimybes fiziniams asmenims Lietuvoje [speros.lt].docx
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Namų darbai
  • 9 puslapiai 
  • Kauno kolegija / 2 Klasė/kursas
  • Eduardas Freitakas
  • 2012 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą