Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Tarptautinė ekonomika>Japonijos valstybės skola ir jos valdymas

Japonijos valstybės skola ir jos valdymas

  
 
 
1234567891011
Aprašymas

Įvadas. Bendri Japonijos valstybės skolos susidarymo bruožai. Japonijos nacionalinės skolos valdymo elementai. Išpirkimo sistema. Pervedimų iš iždo rūšys. 60 metų išpirkimo taisyklė .Palūkanų normų apsikeitimo sandoriai. Nepasibaigusio laikotarpio vertybinių popierių išpirkimas. Likvidumo didinimo aukcionai. Bendravimas su rinkos dalyviais. Japonijos skolos dinamika. Skolos ir BVP santykis. Išvados.

Ištrauka

Darbo temos aktualumas. Finansai — tai ekonominiai piniginiai santykiai, kurių pagalba paskirstant ir perskirstant nacionalines pajamas yra sudaromi bei panaudojami decentralizuoti ir centralizuoti pinigų fondai, siekiant efektyviai vykdyti valstybės funkcijas ir užtikrinti ekonomikos plėtros sąlygas. Finansų pagalba plečiama gamyba, sprendžiami socialiniai ir kultūriniai uždaviniai, išlaikomas valstybinio saugumo aparatas bei teisėsauga. Kuo valstybės finansai yra didesni, tuo geresnes sąlygas valstybė turi savo funkcijoms atlikti. Spartus ekonomikos augimas, besiplečianti gamyba, gerėjančios gyvenimo sąlygos, tokius reiškinius galime pastebėti ekonomiškai stipriose valstybėse. Valstybės skolinimasis yra vienas iš būdų finansuoti valstybei naudingus ir tuo metu reikalingus ekonominius ar kitus procesus, jei valstybė tuo metu negali skirti pakankamai pinigų iš savo iždo.
Darbo tikslas. Išsiaiškinti Japonijos skolos valdymo sistemą, išnagrinėti 2005-2010 metų Japonijos skolos dinamiką bei struktūrą.
Darbo struktūra. Projektinis darbas yra sudarytas iš dviejų pagrindinių dalių. Pirmajame skyriuje pristatoma Japonijos skolos valdymo sistema. Aprašyti pagrindiniai valdymo sistemos elementai, pavaizduotos schemos bei paminėti konkretūs praktiniai pavyzdžiai. Antroje dalyje bus nagrinėjama Japonijos skolos statistika. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasTarptautinės ekonomikos referatas
KategorijaEkonomika >  Tarptautinė ekonomika
TipasReferatai
Apimtis10 puslapių 
Literatūros šaltiniai3
Dydis142.78 KB
AutoriusRimantas
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2011 m
Klasė/kursas3
Mokytojas/DėstytojasEgidijus Bikas
Švietimo institucijaVilniaus Universitetas
FakultetasEkonomikos fakultetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Japonijos valstybes skola ir valdymas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Referatai
  • 10 puslapių 
  • Vilniaus Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Egidijus Bikas
  • 2011 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą