Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Tarptautinė ekonomika>Tarptautinės ekonomikos referatai

Tarptautinės ekonomikos referatai (302 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • 1997 – 1998 metų Azijos finansinė krizė: priežastys ir pasekmės

  Įvadas. Azijos krizės kilimas ir priežastys. Investicijų perteklius. Užsienio valiutos apsaugos nebuvimas. Silpna teritorinė finansų rinkos struktūra. Poveikis ekonomikai. Krizės įtaka kitoms pasaulio šalims.
  Tarptautinė ekonomika, referatas(8 puslapiai)
  2007-05-04
 • Advantages and disadvantages of integration into European Union (EU)

  Darbas anglų kalba apie integracijos į Europos Sąjungos (ES) privalumus ir trūkumus. The treaty on European Union (EU). Advantages. Disadvantages. The bank of Lithuania after enters the European Union (EU). European Union (EU) accession negotiation. Co-operation with the European Central Bank (ECB). The single currency. Dictionary.
  Tarptautinė ekonomika, referatas(5 puslapiai)
  2005-10-21
 • Agrarinė Europos Sąjungos politika

  Įvadas. BŽŪP istorija. BŽŪP tikslai. BŽŪP plėtojimo principai. BŽŪP garantavo. Bendra žemės ūkio rinka. BŽŪP reformos. Pagrindiniai naujos, reformuotos BŽŪP elementai. Kaimo plėtra Europos Sąjungoje ir Lietuvoje. Ūkių apskaitos duomenų tinklas (ŪADT).
  Tarptautinė ekonomika, referatas(17 puslapių)
  2007-03-23
 • Airijos ekonominė analizė

  Įvadas. Airijos geografinė ir demografinė padėtis. Airijos ekonominė padėtis. Mokėjimų balansas ir infliacija. Nedarbas ir užimtumas. Užsienio prekyba ir investicijos. Dvišaliai ekonominiai santykiai su Lietuva ir Airijos investicijos Lietuvos respublikoje. Kelias į klestėjimą – per krizes ir pakilimus. Išvados. Priedas (1).
  Tarptautinė ekonomika, referatas(14 puslapių)
  2006-11-22
 • Airijos ekonominė analizė (2)

  Įvadas. Darbo tikslas: išanalizuoti Airijos ekonominę padėtį. Airijos geografinė ir demografinė padėtis. Airijos ekonominė situacija. Infliacija. Nedarbas ir užimtumas. Airijos valiutos sfera. Ekonominės bei kitos sąjungos kuriose Airija dalyvauja. Tarptautinė prekyba ir jos tendencijos. Airijos pagrindiniai prekybos partneriai. Tiesioginės užsienio investicijos bei jų kitimas. Airijos santykiai su Lietuva. Išvados.
  Tarptautinė ekonomika, referatas(14 puslapių)
  2010-03-22
 • Airijos ekonominiai pokyčiai, įstojus į Europos Sąjungą (ES)

  Įvadas. Pažintis su Airija. Kelias į klestėjimą - per krizes ir pakilimus. Stabili aplinka - masalas investicijoms. Žemės ūkyje - akcentas naujovėms. Išvados. Priedai (2).
  Tarptautinė ekonomika, referatas(8 puslapiai)
  2008-03-26
 • Amerikos įtaka tarptautiniuose ekonominiuose ryšiuose

  Įvadas. Amerikos įtaka tarptautinėse ekonominiuose ryšiuose. Doleris. Doleris ir Amerikos hegemonija. Triffino dilema. "Atsainaus nepaisymo" doktrina. Nauja Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) ekonominė politika. Amerikos hegemonija. Išvados.
  Tarptautinė ekonomika, referatas(15 puslapių)
  2006-02-23
 • Atskirų valstybių ekonominė aplinka

  Įvadas. Ekonominė aplinka. Baltarusijos ekonomika. Estijos ekonomika. Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) ekonomika. Latvijos ekonomika. Lenkijos ekonomika. Rusijos ekonomika. Ukrainos ekonomika. Vokietijos ekonomika. Bendrosios išvados.
  Tarptautinė ekonomika, referatas(10 puslapių)
  2007-02-27
 • Aukso standarto istorijos apžvalga

  Aukso standartas. Auksas ir tarptautiniai rezervai. Auksas ir nesubalansuoti mokėjimai. "Žaidimo taisyklės". Auksas ir prekių kainų lygis. Valiutos samprata ir valiutų kursai.
  Tarptautinė ekonomika, referatas(12 puslapių)
  2006-05-23
 • Australija (14)

  Įvadas. Bendra informacija apie šalį. Geografinė padėtis. Australijos padėtis žemėje. Klimato juostos ypatumai. Paviršius. Gyventojai. Istorinė praeitis. Politinė padėtis. Didieji miestai. Ekonomika. Pramonė ir ūkis. Pramonė. Žemės ūkis. Keliai ir transportas. Lietuvos ryšiai su Australija. Turizmas. Išvados.
  Tarptautinė ekonomika, referatas(17 puslapių)
  2007-05-11
 • Australija (18)

  Įžanga. Trumpai apie Australiją. Ekonomika. Gamtiniai ištekliai. Susisiekimas. Gyventojai. Australijos ekonomikos analizė. Mokesčiai. Valstybinis apmokestinimas. Savivaldybės apmokestinimas. Prekyba. Australijos ekonomikos problemos. Priklausomybė Kinijos ir Amerikos rinkoms. Vartotojai. Australijos ekonomikos ateitis. Išvados.
  Tarptautinė ekonomika, referatas(13 puslapių)
  2010-04-20
 • Baltarusija (2)

  Bendros Baltarusijos žinios. Istorija. Administracinis suskirstimas. Kalbos. Religija ir jos įtaka. Politika. Ekonomika. Švietimas. Lietuvos ryšiai su Baltarusija. Kultūra. Turizmas ir pramogos.
  Tarptautinė ekonomika, referatas(17 puslapių)
  2007-04-11
 • Belgijos karalystės ekonominė situacija

  Įvadas. Belgijos geografinė padėtis. Belgijos demografinė padėtis. Urbanizacija. Kalba. Švietimas. Religija. Ekonomika. Belgijos bendrasis vidaus produktas (BVP). Belgijos nedarbo lygis. Infliacija. Belgijos biudžetas. Belgijos žemės ūkis. Šalies valiutos sfera. Ekonominės bei kitos sąjungos. Tarptautinė prekyba. Tiesioginės užsienio investicijos. Santykiai su Lietuva. Diplomatiniai santykiai. Ekonominiai santykiai. Išvados.
  Tarptautinė ekonomika, referatas(18 puslapių)
  2008-12-17
 • Belgijos tarptautinė prekyba ir politika

  Įvadas. Darbo tikslas: išanalizuoti Belgijos tarptautinę prekybą ir politiką. Darbo uždaviniai. Belgijos geografinė padėtis. Belgijos ekonomika. Belgijos žemės ūkis. Organizacijos, kurioms priklauso Belgija. Belgijos tarptautinė prekyba. Belgijos užsienio investicijos. Belgijos santykiai su Lietuva. Belgijos investicijos Lietuvoje. Išvados.
  Tarptautinė ekonomika, referatas(9 puslapiai)
  2009-03-18
 • Bendra rinka

  Įvadas. Europos Sąjungos (ES) bendros rinkos bendra apžvalga. Europos Sąjungos bendroji rinka. Kada viskas prasidėjo? Ar gerai funkcionuoja bendroji rinka? Poveikis Lietuvos verslui. Dabartinė padėtis. Išvados. Priedas (1)
  Tarptautinė ekonomika, referatas(10 puslapių)
  2007-04-06
 • Bendrasis susitarimas dėl muitų ir prekybos (GATT)

  GATT susikūrimas. Pagrindiniai tarptautinės prekybos sistemos principai. GATT 1947 ir GATT 1994. Jų panašumai ir skirtumai. GATT ir Europos ekonominė bendrija. Lietuvos derybos su GATT.
  Tarptautinė ekonomika, referatas(17 puslapių)
  2006-11-13
 • Bendri Lietuvos užsienio prekybos pokyčiai: 2004–2008 metais

  Įvadas. Tikslas – išanalizuoti bendrus Lietuvos užsienio prekybos 2004–2008 metais pokyčius. Lietuvos užsienio prekyba. Lietuvos respublikos užsienio prekybos statistinė analizė. Užsienio prekybos bendrosios tendencijos. Lietuvos eksporto ir importo su celpa šalimis kitimas 2004-2008 metais. Lietuvos ir Lenkijos tarptautinė prekyba. Lietuvos ir Bulgarijos tarptautinė prekyba. Lietuvos ir Čekijos tarptautinė prekyba. Lietuvos ir Slovakijos tarptautinė prekyba. Lietuvos ir Slovėnijos tarptautinė prekyba. Lietuvos ir Rumunijos tarptautinė prekyba. Lietuvos ir Vengrijos tarptautinė prekyba. Praktinė užduotis. Išvados.
  Tarptautinė ekonomika, referatas(11 puslapių)
  2009-12-14
 • Bendroji užsienio ir saugumo politika (4)

  Įvadas. Bendroji užsienio politika. Europos politinis bendradarbiavimas. BUSP trūkumai klaidos ir nuo ko jos priklauso. BUSP priemonės. Lietuvos ir Europos Sąjungos bendradarbiavimas BUSP atžvilgiu. Priedai. Išvados. Priedai (2).
  Tarptautinė ekonomika, referatas(10 puslapių)
  2006-05-02
 • Besivystančių šalių ekonominės ir socialinės problemos

  Europos Sąjungos (ES) parama. Komercijos augimas. Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) prekybos deficitas kelia grėsmę. Ekonominė ir socialinė plėtra. Skurdas besivystančiose šalyse. Besivystančių šalių skurdo naikinimo būdai. Tūkstantmečio plėtros tikslai. Projektą teigiamai įvertino kitos svarbios pasaulinės organizacijos. Rinka laisvėja, o parama žemės ūkiui mažėja. Globalizacija. Pažanga ar kolonizacija. Socialinės investicijos ir jų paskirstymas. Finansinė rizika. Unesco regioninės švietimo programos. Išvados.
  Tarptautinė ekonomika, referatas(24 puslapiai)
  2005-06-06
 • Besivystančių šalių tarptautinė ekonominė politika

  Besivystančių šalių tarptautinė ekonominė politika. Honkongo atvejis. Įvadas. Honkongas ir Kinija. Laisvės indeksas. Lietuvos ir Honkongo santykiai. Pasaulio ir Honkongo santykiai. Gamyba Honkonge. Eksportas ir reeksportas. Importas. Investicijos Honkonge.
  Tarptautinė ekonomika, referatas(8 puslapiai)
  2007-12-06
Puslapyje rodyti po