Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Ekonomika>Tarptautinė ekonomika>Tarptautinės ekonomikos analizės

Tarptautinės ekonomikos analizės (7 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Ekonominė analizė: Jungtinės Amerikos Valstijos (JAV)

  Įvadas. Geografinė padėtis. Demografinė padėtis. Ekonominė padėtis. Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) valiutos. Bendrasis vidaus produktas (BVP). Infliacija. Nedarbo lygis ir užimtumas. Užsienio investicijos. Užsienio prekyba ir pagrindiniai prekybos partneriai. Lietuvos prekyba su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis (JAV). Išvados.
  Tarptautinė ekonomika, analizė(15 puslapių)
  2007-02-13
 • Eksporto iš Lietuvos į Kanadą analizė: būklė, problemos, perspektyvos

  Įvadas. Lietuvos užsienio prekybos dabartis ir tendencijos. Eksporto iš Lietuvos į Kanadą būklė. Lietuvos eksportas į Kanadą ir jo struktūra. Didžiausių prekių grupių, eksportuojamų iš Lietuvos į Kanadą, analizė. Lietuvos eksporto į Kanadą prognozė. Prekybos su Italija nauda, plėtojimo būdai ir priemonės. Išvados.
  Tarptautinė ekonomika, analizė(18 puslapių)
  2007-06-14
 • Europos Sąjungos (ES) poveikis naujai priimtų šalių ekonomikai

  Įvadas. Europos Sąjungos (ES) poveikis naujai priimtų šalių ekonomikai. Lietuva. Išvados.
  Tarptautinė ekonomika, analizė(7 puslapiai)
  2007-02-19
 • Lietuvos ekonominiai santykiai su Rusija: evoliucija ir raidos tendencijos

  Įvadas. Lietuvos prekybos politikos evoliucija – Rusijos vaidmuo. 1998 m. Rusijos krizės įtaka Lietuvos ir Rusijos ekonominiams santykiams. Narystės Europos Sąjungoje poveikis Lietuvos prekybai su Rusija. Tolesnės Lietuvos ir Rusijos ekonominių santykių raidos kryptys. Išvados 17
  Tarptautinė ekonomika, analizė(16 puslapių)
  2007-09-21
 • Lietuvos užsienio prekybos analizė

  Lietuvos užsienio prekybos istorija. Lietuvos užsienio prekybos vystymosi aspektai. Lietuvos narystė Pasaulio prekybos organizacijoje (PPO). Dabartinė situacija Lietuvos užsienio prekyboje. Užsienio prekyba pagal pagrindines prekių grupes 2005 metų II ketvirtį. Užsienio prekyba pagal šalių grupes ir šalis 2005 metų II ketvirtį. Išvados.
  Tarptautinė ekonomika, analizė(10 puslapių)
  2007-01-04
 • Rusijos ekonominė analizė

  Įvadas. Geografinė ir demografinė padėtis. Geografinė padėtis. Rusijos demografija. Pagrindiniai ekonominiai rodikliai. Valiutos sfera. Pagrindiniai ekonominiai rodikliai. Rusijos valiutos sfera. Pagrindiniai prekybos partneriai. Tiesioginės užsienio investicijos. Pagrindiniai prekybos partneriai. Investicijos. Ekonominės bei kitos sąjungos, kuriose dalyvauja Rusija. Santykiai su Lietuva. Diplomatinių santykių raida ir atstovavimas. Lietuvos ir Rusijos ekonominiai ryšiai. Išvados. Priedai (2).
  Tarptautinė ekonomika, analizė(24 puslapiai)
  2007-05-04
 • Užsienio investicijos (3)

  Užsienio investicijos 2004 m. Užsienio investicijos 2005 m. Užsienio investicijos 2006 m. Užsienio investicijos 2007 m., užsienio investicijos tarp Baltijos šalių ir tendencijos.
  Tarptautinė ekonomika, analizė(8 puslapiai)
  2007-06-03